❤ عاشقانه های من ❤
عشق دو رکعت است که وضوءِ آن درست نیاید الا به خون….

اگر خواستی عاشق شوی، از من به تو نصیحت، عاشق کسی شو که اسم کمیابی داشته باشد. عاشق کسی شو که لباس پوشیدنش شبیه هیچکس نباشد. یا لال باشد، یا صدایش یگانه و بی همتا باشد. عاشق کسی شو که با تو هیچ ترانه ای را یکسان دوست نداشته باشد- خر نشوی ترانه محوبت را با وگوش کنی؟ مخصوصا با هدفون، یکی توی گوش تو، یکی توی گوش او- . عاشق کسی شو که اهل دیوانه بازی های پیامکی نباشد، مثلا در تلگرام برایت ننویسد چارشمبه سی یو دیوونه. عاشق کسی شو که از رنگ پوستش تا آداب راه رفتنش بی نظیر باشد، بی شبیه. 

برای خودت می گویم، برای خودت. که اگر دلبرت ترکت کرد، با شنیدن اسمی شبیه اسمش از زبان بیگانه ای بدخلق، دیدن کسی که لباسی شبیه طرز لباسهای او پوشیده، صدایی شبیه صدایش وقتی تو را صدا می کرد و یک میم می چسباند آخر اسمت، وقت آهنگ گوش کردن در پیاده روی های شبانه طولانی، با هر بهانه ای روزی چند بار نمیری. 

برای خودت می گویم. اگر خواستی عاشق شوی، هیچ از یاد مبر که دنیا به کام عاشقان نیست، و روزی آدم دلبسته خون دل است، دیر یا زود. و هیچ از یاد مبر که بادهای خزان در راهند، تا نوبهار است، بخند وسرخوشانه برقص و بنوش و ببوس. که زیر گوش زمانه صدای مست منصور حلاج می آید که فرمود : در عشق دو رکعت است که وضوءِ آن درست نیاید الا به خون….

 

 برچسب ها: 
      آگهی

در مورد من و وبسایت و …

سلام

این سایت موضوع خاصی نداره هر موضوع و متن قشنگی ببینم مینویسم
دوس دارم بخونین
همین

با احترام

مـــَـجــــنــــونــــــــ

 

25 مرداد ماه93

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ورود به سايت
آمار وب سایت

کاربران حاضر: 1

بازدیدکننده امروز: 0

بازدید امروز: 835

بازدید کننده دیروز: 0

بازدید دیروز: 2358

کل بازدیدکنند‌گان: 0

کل بازدید ها: 4786353